Parasole reklamowe od wielu lat zajmują wysokie miejsce w czołówce najczęściej sprzedawanych gadżetów reklamowych. Szerokie możliwości znakowania i duże powierzchnie idą w parze z widocznym przekazem reklamowym. Oferujemy parasole reklamowe z logo automatyczne, manualne czy składane, parasole tanie i drogie, parasole z drewnianym kijem, parasole z karbonowym kijem , parasole odwracalne, parasole przezroczyste, parasole tęczowe, parasole zmieniające kolor oraz poncza i peleryny reklamowe.
Skuteczne działania marketingowe firmy obejmują szeroki zakres aktywności. Jednym z nich są gadżety reklamowe. Już od lat jest to stały element promocji firm w najróżniejszych branżach. Rozmaite gadżety z logo firmy są narzędziem promocji kierowanym do nowych klientów, ale i specjalną kategorią dedykowaną stałym, lojalnym klientom danej firmy. Gadżety reklamowe mogą być zachętą do nawiązania interakcji z firmą lub też prezentem - między innymi za to, że konsument trwa przy produktach czy usługach danej marki. Gadżety reklamowe są także doskonałym narzędziem Public Relations, dzięki nim można kształtować wizerunek firmy, a także budować świadomość marki.

Parasole i peleryny z logo firmy

Wybór gadżetów reklamowych jest w zasadzie nieograniczony. Kreatywność pozwala współczesnym marketerom sięgać po coraz bardziej oryginalne czy nawet zaskakujące formy reklamy. Są jednak takie gadżety reklamowe, które śmiało zaliczyć można do klasyki. Jedną z takich klasycznych kategorii są parasole z logo i peleryny z logo firmy. Od lat produkty te cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony firm, a to dlatego, że są praktycznym prezentem, który na co dzień może przydać się klientom. Parasol lub peleryna to świetny nośnik reklamy - między innymi dlatego, że jest to bardzo dobry produkt do wyeksponowania logo firmy. Na rozłożonym parasolu logo danej marki jest czytelne i z pewnością przykuwa wzrok.

Parasole reklamowe, peleryny reklamowe

Z jednej strony zarówno parasole z logo firmy, jak i peleryny z logo firmy to produkty, które budzą pozytywne konotacje. Wszak chronią przed deszczem. Zmoknięcie zalicza się do jednego z najbardziej niekomfortowych doświadczeń, dlatego parasole z logo firmy czy też peleryny reklamowe kojarzą się z ochroną przed czymś nieprzyjemnym. Z drugiej zaś strony - tak parasole reklamowe, jak i peleryny z logo firmy wykorzystywane są z większą częstotliwością w określonych porach roku - ulokowanie logo firmy na takich produktach, które wykorzystuje się częściej w danym przedziale czasowym, również jest dla firm ciekawym atutem. To właśnie sprawia, że parasole i peleryny z logo są tak chętnie wybierane przez marki - mają reklamowy potencjał i pozytywnie pozycjonują markę.

Parasole i peleryny z logo firmy - istotna jest jakość

Oczywiście nie bez znaczenia jest tutaj jakość i estetyka wykonania. Gadżety reklamowe takie jak parasole z logo czy też peleryny reklamowe powinny być solidne i wykonane z dbałością o każdy detal. Przedmioty służące do tego, by chronić przed deszczem, a do tej grupy zaliczają się parasole z logo firmy i peleryny reklamowe, nie mogą zawieść osób, które ich używają. Równie ważna jest estetyka - gadżety reklamowe, które są ciekawe i zaprojektowane z pomysłem, skuteczniej przyciągają uwagę.

Szeroka oferta gadzety.pl

Nasza firma oferuje Państwu szeroki asortyment gadżetów reklamowych, w tym duży wybór, jeśli chodzi o parasole z logo firmy czy peleryny z logo firmy - oferujemy między innymi automatyczne, manualne i składane parasole reklamowe z logo firmy, z kijem drewnianym lub karbonowym, w różnych wariantach cenowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również parasole reklamowe odwracalne, parasole tęczowe, parasole przezroczyste oraz parasole zmieniające swój kolor. Świetne gadżety reklamowe to także poncza z logo firmy oraz peleryny z logo firmy.Infolinia

Nasza infolinia dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00-18:00

Czat

Wejdź na czat i zostaw nam wiadomość, odpowiemy na nią możliwie najszybciej.

Email

Wyślij nam wiadomość
info@gadzety.pl

Biuro

Gadzety.pl
ul. Postępu 11A, 02-676 Warszawa