Kontakt

GADZETY.PL

ul. Postępu 11A, 02-676 Warszawa

t: (+48 ) 7 333 888 44

t: (+48 ) 7 333 888 55

info@gadzety.pl


Nasz zespół

 gadzety.pl

Dział Handlowy Szymon

szymon@gadzety.pl

 gadzety.pl

Dział Handlowy Wacław

waclaw@gadzety.pl

 gadzety.pl

Dział Handlowy Patryk

patryk@gadzety.pl

 gadzety.pl

Znakowanie Marek

marek@gadzety.pl

 gadzety.pl

Marketing Gosia

gosia@gadzety.pl

 gadzety.pl

Marketing Michał

michal@gadzety.pl

 gadzety.pl

Administracja Ania

ania@gadzety.pl

 gadzety.pl

Księgowość Beata

beata@gadzety.pl


Infolinia

Nasza infolinia dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00-18:00

Czat

Wejdź na czat i zostaw nam wiadomość, odpowiemy na nią możliwie najszybciej.

Email

Wyślij nam wiadomość
info@gadzety.pl

Biuro

Gadzety.pl
ul. Postępu 11A, 02-676 Warszawa